Uroczystość przy kamieniu „Żołnierzom Żywiciela” na stołecznym Żoliborzu

Utworzono: 08-08-2019

W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego przy kamieniu Żołnierzom Żywiciela” na Żoliborzu odbyła się uroczystość w intencji tych, którzy oddali życie za Ojczyznę. Hołd poległym oddali kombatanci, przedstawiciele prezydenta RP, Sejmu, Senatu, władz miasta i dzielnicy Żoliborz, mieszkańcy miasta oraz poczty sztandarowe.
Na zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia Żołnierzy AK „Żywiciel” i Miłośników ich Tradycji naszą szkołę reprezentował Jerzy Soliński – dyrektor Szkoły, Mirosława Niewiarowska – wychowawczyni certyfikowanych klas wojskowych oraz uczniowie-kadeci naszej Szkoły w asyście pocztów sztandarowych: CXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Waldemara Milewicza i Stowarzyszenia Pamięci Żołnierzy AK” Powstańczych Oddziałów Specjalnych Jerzyki”

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.