Spotkanie z doradcami zawodowymi szkół podstawowych

Utworzono: 10-02-2020

6.02.2020 w naszej szkole odbyło się spotkanie z doradcami zawodowymi szkół podstawowych warszawskich dzielnic. Celem spotkania było przedstawienie zawodów, w których kształci nasza szkoła oraz ich promocja. O szkole oraz o tym czego uczymy mówili sami uczniowie prezentując: technika ekonomistę, technika organizacji turystyki i technika logistyki.

Gośćmi na spotkaniu byli również przedstawiciele Wydziału Oświaty Dzielnicy Wola.

spotkanie z doradcami

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.