Konkurs "Żołnierze wyklęci - jeszcze się o nas historia upomni..."

22 czerwca 2015 roku w sali konferencyjnej w siedzibie Zarządu Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej (budynek dawnej warszawskiej PASTY, ul. Zielna 39) odbyła sie uroczystość rozdania nagród w konkursie "Żołnierze wyklęci - jeszcze się o nas historia upomni...". Konkurs organizowany był przez warszawskie liceum im. Zbigniewa Herberta, Zarząd Światowego Związku Żołnierzy AK i Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Czytaj więcej...

Wolne elekcje na Woli

19 czerwca 2015 roku w sali norwidowskiej warszawskiego Liceum im. C. K. Norwida odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia konkursu historycznego "Wolne elekcje na Woli". Wśród blisko trzydziestu biorących udział w konkursie i nagrodzonych uczniów znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły: Daria Olszewska i Konrad Drzewiecki (klasa 2Ld, 125 LO, wych. pani Aneta Balko-Dębska).

Czytaj więcej...

Koncert w Wola Parku

Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 19 czerwca 2015 r. odbył się Oświatowy Festiwal Artystyczny, podczas którego uczniowie wolskich szkół prezentowali swoje talenty artystyczne.
Naszą szkołę reprezentowali Damian Kuta, Adrian Artymiuk i Norbert Malinowski z klasy 1Ld, którzy zagrali i zaśpiewali podczas koncertu. Występ został nagrodzony gromkimi brawami - publiczność świetnie się przy nim bawiła.

Czytaj więcej...

Konkurs recytatorski "Witaj majowa jutrzenko"

14 maja 2015 roku w Galerii Porczyńskich odbyła się Gala Finałowa Konkursu Recytatorskiego "Witaj majowa jutrzenko". Występy laureatów miały uświetnić obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.
Uczeń naszej szkoły, Kacper Włodarkiewicz z klasy 2 TA, zajął 1 miejsce. Finalistami konkursu byli także: Patryk Jóźwik uczeń klasy I Ld i Nikola Traczyk uczennica klasy I Lc. Zwycięzcom gratulujemy.

Czytaj więcej...

II edycja Mazowieckich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

13 czerwca 2015r. na terenie Akademii Pedagogiki Specjalnej odbyła się II edycja Mazowieckich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Przedmedycznej o puchar Prezydenta m.st. Warszawy pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

TOBIE OJCZYZNO – festyn patriotyczny

13 czerwca br. na zaproszenie pana Ireneusza Skrzecza, prezesa Stowarzyszenia „Siła i Honor” im. gen. Sławomira Petelickiego oraz wiceprezes Stowarzyszenia pani Agnieszki Petelickiej przedstawiciele uczniów klas wojskowych naszej szkoły pod opieką koordynatora klas wojskowych pana  Piotra Goruka-Górskiego oraz wychowawczyń Mirosławy Niewiarowskiej, Anety Balko-Dębskiej oraz Agnieszki Marciniak wzięli udział w festynie patriotycznym „Tobie Ojczyzno”.

Czytaj więcej...

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.