Święto Wojska Polskiego

Z inicjatywy Biura do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej, uczniowie-kadeci Pododdziału Reprezentacyjnego Klas Wojskowych naszej szkoły pod opieką koordynatora pana Piotra Goruka-Górskiego oraz wychowawców Mirosławy Niewiarowskiej oraz Tomasza Rurarza brali czynny udział w tegorocznych państwowych obchodach Święta Wojska Polskiego oraz 97. Rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Czytaj więcej...

Obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Na zaproszenie Prezydent m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz Powstańców Warszawskich, przedstawiciele społeczności klas wojskowych naszej Szkoły oddali hołd Powstańcom oraz Ludności Cywilnej Warszawy podczas uroczystości związanych z obchodami 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Czytaj więcej...

100-lecie Błękitnej Armii

23 lipca 2017r. na zaproszenie Społecznego Komitetu Obchodów 100-lecia Polskiego Czynu Niepodległościowego powołanego przez Fundację Walczącym o Niepodległość, Wyklętych, Pokrzywdzonych, Internowanych, Więzionych  przedstawiciele klas wojskowych wzięli udział w uroczystości upamiętniającej 100 - lecie Błękitnej Armii gen. Józefa Hallera.

Czytaj więcej...

Pożegnanie naszego przyjaciela - Komandora Józefa Czerwińskiego

Na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach odbyła się uroczystość pożegnania przyjaciela naszej młodzieży. Widzieliśmy się tak niedawno, podczas przekazania naszej szkole sztandaru Środowiska Żołnierzy AK, Powstańczych Oddziałów Specjalnych „Jerzyki”.
Syn Pułku - komandor Józef Czerwiński - miał piętnaście lat, kiedy w styczniu 1944 roku został partyzantem 27. Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej.   

Czytaj więcej...

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

kmdr. prof.

Józefa Czerwińskiego

Wielkiego przyjaciela naszej społeczności szkolnej,

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca br. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
Uroczystość była podzielona na dwie części: dla CXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Waldemara Milewicza i dla Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego. Zakończenie roku rozpoczęło się od wprowadzenia pocztów sztandarowych i odśpiewania hymnu państwowego. Część oficjalną prowadził Pan Dyrektor Paweł Mirecki, który odczytał list Pana Burmistrza Krzysztofa Strzałkowskiego skierowany do całej społeczności szkolnej tj. dyrekcji, Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej i młodzieży.

Czytaj więcej...

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.