Uwaga Rodzice i Uczniowie

Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych odbędzie się 30.08.2019 na Sali gimnastycznej:

Klasy Technikum – godz. 17.00

Klasy Liceum – godz. 18.00

OBECNOŚĆ RODZICÓW OBOWIĄZKOWA

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02.09.2019:

Klasy Liceum ( wszystkie ) – godz. 9.00

Klasy Technikum ( wszystkie ) - godz. 11.00

 

Obozy integracyjne dla uczniów klas pierwszych:

09-12.09.2019r. – klasy 1 Tap, 1 Tbp, 1 Tcp, 1 Lbp, 1 Lcp.

17 – 20.09.2019 – klasy 1 Tag, 1 Tbg, 1 Tcg, 1 Lbg, 1 Lcg, 1 Ldg

Koszt obozu – około 450,00 zł/osoba

Klasy mundurowe – informacje o obozie przekażemy w późniejszym terminie.

Uroczystość przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego

31 lipca 2019 roku, na stołecznym Placu Krasińskich, z udziałem kombatantów i organizacji kombatanckich, najwyższych władz państwowych i samorządowych, Parlamentu, ambasadorów akredytowanych w Polsce, przedstawicieli wojska, partii politycznych oraz licznie zgromadzonych mieszkańców  odbyła się uroczystość, która jest częścią obchodzonej w tym roku 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Naszą szkołę reprezentował Jerzy Soliński – dyrektor Szkoły, Mirosława Niewiarowska – wychowawczyni certyfikowanych klas wojskowych wraz z uczniami-kadetami w asyście pocztów sztandarowych: CXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Waldemara Milewicza oraz Powstańczych Oddziałów Specjalnych „Jerzyki”.

Uroczystość przy kamieniu „Żołnierzom Żywiciela” na stołecznym Żoliborzu

W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego przy kamieniu Żołnierzom Żywiciela” na Żoliborzu odbyła się uroczystość w intencji tych, którzy oddali życie za Ojczyznę. Hołd poległym oddali kombatanci, przedstawiciele prezydenta RP, Sejmu, Senatu, władz miasta i dzielnicy Żoliborz, mieszkańcy miasta oraz poczty sztandarowe.
Na zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia Żołnierzy AK „Żywiciel” i Miłośników ich Tradycji naszą szkołę reprezentował Jerzy Soliński – dyrektor Szkoły, Mirosława Niewiarowska – wychowawczyni certyfikowanych klas wojskowych oraz uczniowie-kadeci naszej Szkoły w asyście pocztów sztandarowych: CXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Waldemara Milewicza i Stowarzyszenia Pamięci Żołnierzy AK” Powstańczych Oddziałów Specjalnych Jerzyki”

REMONT SZKOŁY - PRZYGOTOWANIA DO 1 WRZEŚNIA 2019

12 maja - dzień szczególny w historii Polski

Dziś przed Grobem Nieznanego Żołnierza  i pomnikiem Marszałka w Warszawie uroczystości państwowe upamiętniły 84. rocznicę śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego, 49. rocznicę śmierci dowódcy 2. Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa oraz żołnierzy Drugiego Korpusu Polskiego spod Monte Cassino w 75 rocznicę szturmu.
Hołd bohaterom oddali Weterani Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, wojskowi, młodzież.

Naszą szkołę reprezentowała delegacja uczniów certyfikowanych klas wojskowych 
i nauczycieli, pani Mirosława Niewiarowska,  pan Tomasz Rurarz oraz pan Piotr Goruk-Górski w asyście Pocztów Sztandarowych CXXV Liceum Ogólnokształcacego oraz Stowarzyszenia Żołnierzy AK Specjalnych Oddziałów Powstańczych "Jerzyki"
i Pododdziału Reprezentacyjnego Klas Wojskowych CXXV Liceum Ogólnokształcacego im. Waldemara Milewicza w Warszawie.

Upamiętnienie uzyskania świadectw ukończenia szkoły

26 kwietnia 2019 roku  maturzyści wolskich szkół ponadgimnazjalnych sadzili w dniu zakończenia szkoły drzewa w Parku Szymańskiego dla upamiętnienia uzyskania świadectw dojrzałości.

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.