Pielęgniarka

Gabinet medyczny czynny w godzinach:

 poniedziałek   7.50 - 14.20 
 wtorek  7.50 - 14.20
 środa  7.50 - 14.20
 czwartek  7.50 - 14.20
 piątek

 7.50 - 13.50   (1 i 3 piątek miesiąca)

Biblioteka

 

„ Książka, myśl, słowo, uczucie, czyn …
   Wszystko razem stanowi dopiero człowieka.”

 

                                                                   Józef Ignacy Kraszewski

 

Nauczyciele bibliotekarze: p. Elżbieta Mitek i p. Edyta Kautsch

 

Zapraszamy do korzystania z centrum multimedialnego
oraz zbiorów bibliotecznych w czytelni i  wypożyczalni

 

Godziny pracy biblioteki szkolnej:

 

poniedziałek:   7.45 - 16.00
wtorek:   7.45 - 15.30
środa:   ----------------
czwartek:  7.45 - 15.30
piątek:  8.00- 15.00  

 

           

 


Regulamin biblioteki szkolnej:

 

  1. Z biblioteki mają prawo korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły.
  2. Jednorazowo można wypożyczyć  (wyłącznie na własne nazwisko) trzy książki na okres dwóch tygodni.
  3. Z gazet, czasopism oraz z księgozbioru podręcznego, uczeń korzysta wyłącznie w  czytelni.
  4. Zbiory audiowizualne wypożycza nauczyciel na lekcje.
  5. Czytelnik odpowiada materialnie za zniszczenie lub zagubienie wypożyczonych książek.
  6. Pod koniec roku szkolnego, książki powinny być zwrócone do biblioteki w wyznaczonym terminie.
  7. W bibliotece obowiązuje cisza.

 


Regulamin użytkowania komputerów w Szkolnym Centrum Multimedialnym:

 

  1. Z komputerów mogą korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy szkoływ godzinach pracy biblioteki.
  2. Internet oraz dostępne programy komputerowe używane są wyłącznie do celów edukacyjnych.
  3. Zabrania się przeglądania stron www zawierających lub propagujących treści niezgodne z prawem i normami współżycia społecznego.
  4. Praca przy komputerze możliwa jest po otrzymaniu zgody od nauczyciela   bibliotekarza.
  5. Przy stanowisku komputerowym mogą przebywać najwyżej dwie osoby- warunkiem tego jest zachowanie ciszy.
  6. Jednorazowo można korzystać z komputera do ½ godziny lekcyjnej.
  7. Istnieje możliwość rezerwacji komputera na następny dzień ( ½ godz. lekcyjnej).
  8. Drukowanie tekstu możliwe jest po uzgodnieniu z bibliotekarzem, w ilości do 10 stron (20 gr. kartka).
  9. Zapisywanie danych na nośnikach możliwe jest po uprzednim uzgodnieniu z bibliotekarzem.
  10. Zabrania się wkładania własnych nośników do stacji dysków bez zgody  bibliotekarza.
  11. Użytkownik zobowiązany jest do natychmiastowego zgłoszenia awarii  komputera.
  12. Zabrania się dokonywania zmian w ustawieniach systemowych, wgrywania  własnych programów, kasowania zainstalowanych.
  13. Nie wolno wykonywać żadnych połączeń technicznych, np. rozłączać kabli  zasilających- podczas użytkowania komputerów obowiązują ogólne  zasady bhp, dotyczące posługiwania się urządzeniami zasilanymi prądem elektrycznym.
  14. Za naruszenie regulaminu będą nakładane kary (np. zakaz korzystania z komputera przez określony czas).
  15. Użytkownik komputera odpowiada materialnie za umyślne spowodowanie szkód w sprzęcie i oprogramowaniu.

 

Pedagog

Kontakt: pokój nr 214 (I piętro), tel.: (22) 654 16 01, (22) 654 16 02

Godziny pracy pedagogów szkolnych:

   p. Aleksandra Kijak  p. Beata Krawczyk
 Poniedziałek 12:15 - 15:00 08:00 - 14:00
 Wtorek  11:15 15:00 08:00 - 14:00
 Środa  08:00 14:00 08:00 - 13:00
 Czwartek  08:00 10:45 ------
 Piątek  08:00 - 14:45 ------

Rada Rodziców

Prezydium Rady Rodziców:

  • p. Kucharska Marta - przewodniczący
  • p. Żukowska Anna
  • p. Kania Elżbieta

Numer konta Rady Rodziców:

24 1240 5934 1111 0000 4740 3662
Bank PEKAO S.A., oddział w Warszawie
ul. Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa

 


Numer konta Studniówkowego:

43 1240 6292 1111 0010 6286 4133

 Numer konta klas mundurowych:

 38 1240 6292 1111 0010 6286 4029

Kadra

 

Wychowawcy klas

CXXV Liceum Ogólnokształcące
1La  Magdalena Tańska
1Ld  Maciej Dziewicki
1Le  Agnieszka Marciniak
2La  Artur Paszkiewicz
2Ld  Piotr Goruk-Górski
2Le  Tomasz Rurarz
3La  Aneta Tarnowska-Wilczyńska
3Ld  Mirosława Niewiarowska

 

Technikum nr 3
1Ta  Małgorzata Dytkowska
1Tc  Agnieszka Nowak
2Ta  Robert Popławski
2Tc  Janina Pierzak
3Ta  Jolanta Żach
3Tc  Konrad Stokowski
3Te  Edyta Kautsch
4Ta  Dorota Babowicz
4Tb  Krzysztof Kędziora
4Tc  Ewelina Beńko-Kaczkowska

 

Nauczyciele

L.p. Nauczyciel Nauczany przedmiot
1  Babowicz Dorota  język polski
2  Bagiński Mariusz  religia
3  Balko-Dębska Aneta  język angielski
4  Bednarczyk-Iwanek Anna  język angielski
5  Beńko-Kaczkowska Ewelina  język polski
6  Chabasiński Mariusz  język angielski
7  Czerkas Agnieszka  przedmioty zawodowe
8  Dytkowska Małgorzata  matematyka
9  Dziewicki Maciej  wychowanie fizyczne
10  Fernandez-Puchalska Magdalena  język hiszpański
11  Furdal Magdalena  wychowanie fizyczne
12  Gogolewska Maria  przedmioty zawodowe
13  Goruk-Górski Piotr  edukacja dla bezpieczeństwa
 podstawy wojskowości
 edukacja wojskowa
14  Gramburg-Wiśniowolska Halina

 przedmioty zawodowe

15  Greszta Anna  wychowanie fizyczne
16  Juźwik Agnieszka  przedmioty zawodowe
17  Kancewicz-Sokołowska Krystyna  język rosyjski
18  Kautsch Edyta  język polski, bibliotekarz
19  Kędziora Krzysztof  matematyka
20  Kijak Aleksandra  pedagog
21  Konatkowski Marek  pedagog
22  Konior Artur  wychowanie fizyczne
23  Kosowiec-Placek Monika  bibliotekarz
24  Krawczyk Artur  język angielski
25  Kupiec Krystyna  biologia, dietetyka
26  Kwiecień Sławomir  etyka
27  Leśnik-Poniatowska Agnieszka  matematyka
28  Malinow Anna  język niemiecki
29  Marciniak Agnieszka  język angielski, język francuski
30  Mitek Elżbieta  bibliotekarz
31  Niewiarowska Mirosława  wiedza o społeczeństwie
32  Nowak Agnieszka  przedmioty zawodowe
33  Nowicka Anna  informatyka
34  Olszewska Dobromiła  język polski
35  Paszkiewicz Artur  wychowanie fizyczne
36  Paśnicka Agnieszka  przedmioty zawodowe
37  Pietrzak Janina  geografia
38  Pomagalska Magdalena  język angielski
39  Popławski Robert  wychowanie fizyczne
40  Rurarz Tomasz  historia, wos, wychowanie fizyczne
41  Skuratko Kamila

 język niemiecki

42  Smagowska-Beverloo Monika  język hiszpański, język portugalski,
 język  angielski
43  Soliński Jerzy

 język hiszpański, język niemiecki

44  Stanisławowska Katarzyna

 matematyka

45  Stępińska Iwona

 fizyka

46  Stokowski Konrad  przedmioty informatyczne
 przedmioty zawodowe
47  Sztejmer Wiesław  matematyka
48  Świtalska Magdalena  język angielski, język rosyjski
49  Tańska Magdalena  geografia, biologia
50  Tarnowska-Wilczyńska Aneta  język polski
51  Węgiełek Jolanta  etyka
52  Wróblewska Hanna  chemia
53  Zawiła-Niedźwiecka Magdalena  geografia, przedmioty zawodowe
54  Zimny Anna  religia
55  Źródło Małgorzata  wychowanie fizyczne
 wojskowe techniki judo
56 Żach Jolanta  historia
Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.