Aktualności

Majowe spotkania kółka historycznego

6 maja 2021

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice,

pragnę Was bardzo serdecznie zaprosić na spotkania koła historycznego, które w maju odbędą się w następujących terminach: – 11 maja (godzina 15:35-17:00), tematyka:

Lekcja języka łacińskiego – wprowadzenie do języka łacińskiego i kultury łacińskiej. Lekcje poprowadzi Pan Marcin Zawadzki, doktorant UKSW, specjalista ds antycznej Grecji i Bizancjum. – 25 maja (godzina 15:35-17:00), tematyka: Lekcja języka greckiego/dialekt koine – wprowadzenie do języka greckiego i kultury hellenskiej. Lekcje poprowadzi Pan Marcin Zawadzki, doktorant UKSW, specjalista ds. antycznej Grecji i Bizancjum. Zaproszenie kieruje zarówno do uczniów, jak i rodziców, ale również do nauczycieli i całej społeczności szkolnej.

W przypadku, jeśli będzie takie zapotrzebowanie, odbędzie się również lekcja wprowadzająca do języka hebrajskiego i kultury Izraela. Spotkanie odbędzie się w przypadku pojawienia się przynajmniej 15 zgłoszeń. Spotkanie odbyłoby się w dniu 8 czerwca w godzinach 15:00-17:00. Prowadzący – Janusz Sękowski.

Spotkania odbędą się w formie zdalnej. Link do spotkania: https://discord.gg/abMdERPE Bardzo serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniach.

Z wyrazami szacunku,

Janusz Sękowski