Aktualności

Dzień Otwarty za nami

21 kwietnia 2023

W piątek 14 kwietnia 2023 r. odbył się Dzień Otwarty. Ósmoklasiści poznali ofertę naszej szkoły. Do szkoły zaproszeni zostali uczniowie ze szkół podstawowych, którzy wkrótce zdecydują o wyborze kolejnej placówki oświatowej i swojej dalszej edukacji.
 
Tuż przed godziną 17, pierwsi goście zawitali w progi naszej szkoły. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki, bazą szkolną oraz poznać przyszłe koleżanki i kolegów. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali sale, ciekawe prezentacje, stoiska, pokazy i zaprezentowali jedyne w swoim rodzaju pomysły. Najważniejsze zapewne było to, że uczniowie oprowadzający gości po szkole, mogli w indywidualnych, szczerych rozmowach przekazać jak najwięcej informacji. Opowiadając o możliwościach, jakie daje nasza szkoła i demonstrując swoje zaangażowanie, byli doskonałą jej wizytówką. Pokazali szkołę taką, jaka jest, bo szkoła to nie tylko sale lekcyjne, ale przede wszystkim ludzie.
 
Ósmoklasiści poznali również bazą sportową szkoły, gdzie w sali gimnastycznej obserwowali pokazy judo. Na boisku szkolnym zaś oglądali musztrę paradną, która zrobiła ogromne wrażenie. Zwieńczeniem spaceru po „Siódemce” była strzelnicy, która zaciekawiła nie tylko przyszłych uczniów, ale przede wszystkim ich rodziców. Zabawa była przednia.
 
Dziękujemy za tak liczne przybycie! Czekamy na Was!
 
Zapraszamy do fotorelacji. Zdjęcia robiła uczennica klasy 2 Tc Julia Szczyglak.