Aktualności

Konkurs historyczny

4 marca 2022

Drodzy Uczniowie,

Pragniemy Was bardzo serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w wewnątrzszkolnym fotograficznym konkursie historycznym poświęconym promocji aktywności fizycznej i edukacji historycznej. Tytuł konkursu: Muzealne foto. Regulamin konkursu:

1. Organizatorzy: Aleksander Domański i Janusz Sękowski

2. Komisja konkursowa: Aleksander Domański, Janusz Sękowski, Aneta Tarnowska.

3. Termin składania prac: 04.03-10.05. 2022r.

4. Kryteria: A. Zapoznaj się z aktualnymi wystawami, wernisażami, imprezami historycznymi i rekonstrukcjami historycznymi w Twoim regionie, a następnie przygotuj fotorelacje (6-10 zdjęć) wraz z krótkim komentarzem.

Zdjęcia muszą być wydrukowane, odpowiednio podpisane i ponumerowane na odwrocie. Dodatkowo na oddzielnej karcie należy załączyć krótki komentarz. Jako że coraz większymi krokami zbliża się wiosna, zachęcamy do przygotowania fotorelacji z plenerowych imprez i pokazów historycznych. B. Fotorelacje mają być wyłącznie autorskim dziełem pojedynczego ucznia. Fotografie można poddać odpowiedniej obróbce cyfrowej. ——– Nagrody:

1. Nagroda niespodzianka za zajęcie 1, 2 oraz 3 miejsca + celujące oceny cząstkowe z historii za udział w konkursie. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów