Aktualności

Europass

25 grudnia 2022

Profil Europass to miejsce, w którym użytkownicy mogą zebrać informacje o wszystkich swoich umiejętnościach, kwalifikacjach oraz doświadczeniu. Użytkownicy profilu Europass dodają informacje o swoim doświadczeniu zawodowym, edukacji, szkoleniach, umiejętnościach językowych i technologicznych.

 
Profil Europass pomaga stworzyć spójny i zrozumiały obraz twojego dotychczasowego doświadczenia – zarówno w zakresie odbytych szkoleń i kursów, jak i kariery zawodowej. Pozwala on nie tylko zebrać wszystkie informacje na temat twojej edukacji oraz doświadczenia zawodowego. Dzięki niemu łatwiej zrozumiesz swoje zainteresowania oraz przyszłe potrzeby w zakresie edukacji oraz kariery. Otrzymasz też spersonalizowane propozycje kształcenia i szkoleń.

 
Skorzystaj z narzędzi Europass:

• do przygotowania kompletnego portfolio dokumentów związanych z karierą zawodową,

• w celu udokumentowania kwalifikacji zdobytych w różnej formie (kształcenie formalne, szkolenia, staże i praktyki zagraniczne),

• do samooceny i prezentacji kompetencji językowych,

• przy poszukiwaniu pracy, staży oraz kursów w kraju i za granicą,

• przy wyjeździe na praktyki,

• w przypadku kontynuacji nauki za granicą,

• przy przekwalifikowaniu się.

Szkolenie z zakładania i obsługi konta Europass będą przeprowadzone w szkole, termin zostanie podany w terminie późniejszym.

 

Udział w Erasmusie to szansa na rozwój osobisty i doskonalenie kompetencji językowych, a przede wszystkim możliwość zdobycie dodatkowego doświadczenia, które będzie atutem na rynku pracy. Pracodawcy na pewno docenią umiejętności zdobyte podczas Erasmusa, takie jak: pewność siebie, umiejętność rozwiązywania problemów, przełamywanie barier językowych oraz świadomość własnych zalet.Nie uzupełniłeś jeszcze dokumentów? Rekrutacja wciąż trwa do 05.01.2023. Dodatkowe informacje znajdziesz na tablicach informacyjnych oraz w QR cod widocznym w całej szkole.

 
Nie zwlekaj czekamy na Ciebie!

Zespół Erasmus+