Aktualności

Troje naszych uczniów wyróżnionych

13 grudnia 2022

Patrycja Mądry, Oliwia Beta i Daniel Zawadzki to trójka uczniów ZS nr 7, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest ono przyznawane uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.

Patrycja Mądry – uczennica klasy 4Ldp. W ubiegłym roku szkolnym uzyskała średnią ocen 4.8 i wzorową oceną z zachowania. Patrycja jest uczennicą Oddziału Przygotowania Wojskowego i w swojej klasie pełni funkcję dowódcy drużyny. Wielokrotnie reprezentowała szkołę podczas uroczystości państwowych i innych o lokalnym zasięgu. Jest aktywna podczas zajęć dodatkowych. Należy do Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego gdzie jest podoficerem w stopniu sekcyjnej. Patrycja interesuje się psychologią.

Oliwia Beta – uczennica klasy 4Tcg technikum logistycznego. Uzyskała najwyższą średnią w zespole szkół 5.4 i z wzorową ocenę z zachowania. Na profilu technik logistyk uzyskuje wzorowe wyniki z przedmiotów zawodowych. Interesuje się szeroko pojętą logistyką i samodzielnie rozszerza swoją wiedze w jej zakresie. Prywatnie interesuje się lotnictwem wojskowym i awioniką. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z klasą. Doskonale radzi sobie z pracą w grupie. Czas wolny spędza w stajni jeżdżąc konno.

Daniel Zawadzki – uczeń klasy 4Tcp technikum logistycznego. W ubiegłym roku szkolnym uzyskał średnią ocen 4.86 i wzorową ocenę z zachowania. Na profilu uzyskuje wzorowe wyniki z przedmiotów zawodowych. Prywatnie poza logistyką interesuje się sportem, będąc czynnym zawodnikiem sekcji zapaśniczej Legii Warszawa, w której barwach zdobył m.in. indywidualnie brązowy medal mistrzostw Polski oraz drużynowo złoty medal mistrzostw Polski w bieżącym roku kalendarzowym.